Informacje O 

Dil Group - Warszawa

Dil Group to doświadczona firma świadcząca usługi techniczne i muzyczne na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak eleganckie gale, konferencje, eventy, imprezy firmowe, wesela oraz imprezy okolicznościowe. Oferujemy profesjonalnych DJ-ów oraz kompleksowe wyposażenie techniczne, obejmujące nagłośnienie oraz oświetlenie, zarówno ruchome, jak i statyczne, w tym oświetlenie architektoniczne, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.


Ponadto, jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksową obsługę każdego wydarzenia, począwszy od przygotowania projektów graficznych różnych materiałów, aż po dostarczenie wyrafinowanego cateringu, pełną obsługę i zaplecze sprzętowe.

Nagłosnieni
Imprez i Eventów
Sterowanie światłem
Dj Prowadznie 
Imprez firmowych 
oraz weselnych
Dekoracja
Swiatłem
Wynajem Scen
Multimedia 
kompleksowa-obsluga-wesel
wystroj-sali-wwselnej-dil-group

Dil Group w liczbach

ZORGANIZOWALIŚMY I Zagraliśmy NA IMPREZACH I EVENTACH DLA PONAD.
0
klientów
0
Zorganizowaliśmy Imprez firmowych
0
Zorganizowaliśmy
Imprez prywatnych
0
Poprowadziliśmy 
ponad Eventy

Zobacz co mówią klienci o Dil Group

Obsługa wesela na dokładnie takim poziomie, jak sobie życzyliśmy - zarówno technicznym jak i DJskim (grał u nas Pan Michał). Polecam słuchać się rad praktycznych Pana Pawła i Pana Michała - u nas bardzo się sprawdziły, spokojnie można zaufać Panom i oddać im w ręce imprezę

Dagmara

Dziękujemy za profesjonalną obsługę dekoracji światłem;) zarówno my jak i goście byliśmy zadowoleni z efektu końcowego, szczególnie z naszego logo na wejściu na salę, wyświetlanych zdjęciach jak i oświetlenia lokalu z zewnątrz i wewnątrz.Z Panem Pawłem jest bardzo dobry i szybki kontakt. Jest on w pełni zaangażowany w to co robi, co mu się ceni.Z pewnością możemy polecić wszystkim, którzy pragną udekorować swoje wesele światłem.

Daria i Bartłomiej

Dziękujemy za wspaniałą imprezę! Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Wszystko było tak, jak sobie wymarzyliśmy! Pierwszy raz byliśmy na weselu, gdzie parkiet był non stop pełny, goście zachwyceni i wybawieni. Już nie możemy doczekać się kolejnej imprezy z Wami...tej w październiku ;) Całujemy i jeszcze raz dziękujęmy za wszystko! Jesteście THE BEST!

Jola