Informacje O 

Dil Group - Warszawa

Dil Group to profesjonalna obsługa techniczna i muzyczna wszelkiego rodzaju imprez,
od eleganckich gal, konferencji, eventów, imprez firmowych , wesel jak i imprez okolicznościowych
. Zapewniamy profesjonalnych dj-ów, kompleksowe zaplecze techniczne
( nagłośnienie, oświetlenie ruchome oraz statyczne w postaci oświetlenia architektonicznego wewnątrz jak i zewnątrz)

 

Jesteśmy również firmą która kompleksowo obsłuży każde wydarzenie od przygotowania projektów graficznych różnego rodzaju materiałów po zapewnienie wykwintnego cateringu wraz z pełną obsługą i zapleczem sprzętowym.

Nagłosnieni
Imprez i Eventów
Sterowanie światłem
Dj Prowadznie 
Imprez firmowych 
oraz weselnych
Dekoracja
Swiatłem
Wynajem Scen
Multimedia 

Dil Group w liczbach

ZORGANIZOWALIŚMY I Zagraliśmy NA IMPREZACH I EVENTACH DLA PONAD.
0
klientów
0
Zorganizowaliśmy Imprez firmowych
0
Zorganizowaliśmy
Imprez prywatnych
0
Poprowadziliśmy 
ponad Eventy

Zobacz co mówią klienci o Dil Group

Obsługa wesela na dokładnie takim poziomie, jak sobie życzyliśmy - zarówno technicznym jak i DJskim (grał u nas Pan Michał). Polecam słuchać się rad praktycznych Pana Pawła i Pana Michała - u nas bardzo się sprawdziły, spokojnie można zaufać Panom i oddać im w ręce imprezę

Dagmara

Dziękujemy za profesjonalną obsługę dekoracji światłem;) zarówno my jak i goście byliśmy zadowoleni z efektu końcowego, szczególnie z naszego logo na wejściu na salę, wyświetlanych zdjęciach jak i oświetlenia lokalu z zewnątrz i wewnątrz.Z Panem Pawłem jest bardzo dobry i szybki kontakt. Jest on w pełni zaangażowany w to co robi, co mu się ceni.Z pewnością możemy polecić wszystkim, którzy pragną udekorować swoje wesele światłem.

Daria i Bartłomiej

Dziękujemy za wspaniałą imprezę! Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Wszystko było tak, jak sobie wymarzyliśmy! Pierwszy raz byliśmy na weselu, gdzie parkiet był non stop pełny, goście zachwyceni i wybawieni. Już nie możemy doczekać się kolejnej imprezy z Wami...tej w październiku ;) Całujemy i jeszcze raz dziękujęmy za wszystko! Jesteście THE BEST!

Jola